Svendborg Skilte  

 

SIDEN ER UNDER OMBYGNING

Vi arbejder i øjeblikket på en ny hjemmeside. Du er velkommen til at kontakte os for at høre mere om vores produkter og services.

RING 6222 4740  eller send os en mail på mail@svendborgskilte.dk - Vi er altid klar til at hjælpe.

 

 

toppict02-42.jpg
toppict02-56.JPG
toppict02-40.jpg
toppict02-35.jpg
toppict02-54.JPG
toppict02-52.JPG
toppict02-53.JPG
toppict02-58.jpg
toppict02-51.JPG
toppict02-59.jpg
toppict02-47.jpg
toppict02-55.JPG
toppict02-09.jpg
toppict02-30.jpg
toppict02-57.jpg
toppict02-50.JPG
toppict02-28.jpg
toppict02-60.jpg
toppict02-46.jpg
toppict02-45.jpg
toppict02-49.jpg
 
Page Title

 

 

 

Gunnar Nyholm

 

Gunnar Nyholm
Direktør

Mobiltelefon: 40 38 88 10
E-mail: gunnar@svendborgskilte.dk

 

 

Torben Christensen

 

Torben Christensen
Økonomichef

Mobiltelefon: 20 14 39 76
E-mail: torben@svendborgskilte.dk

 

 

 

 

Steffen Nymand Kobberdyb

 

Steffen Nymand Kobberdyb
Produktionschef / Grafiker

Tlf: 65 30 29 40
E-mail: steffen@svendborgskilte.dk

 

 

Kim Pedersen

 

Kim Pedersen
Salgschef

Mobiltelefon: 40 93 97 00
E-mail: kim@svendborgskilte.dk

 

 

Charlotte Groenhoej

 

Charlotte Grønhøj
Sælger

Tlf: 41 83 53 83
E-mail: charlotte@svendborgskilte.dk

 

 

 

 

Gitte Reib

 

Gitte Reib
Produktion / Montage
Graveringer / Stempler

 Tlf: 62 22 47 40
E-mail: gitte@svendborgskilte.dk

 

 

Per Finsen

 

Mick Christensen
Grafiker

Tlf: 62 22 47 40
E-mail: grafisk@svendborgskilte.dk

ny

 

 

Mette Elsborg

 

Mette Elsborg
Grafiker

Tlf: 62 22 47 40
E-mail: dtp@svendborgskilte.dk

ny

 

 

Oliver Laursen

 

Oliver Laursen
Produktion / Montage

Tlf: 62 22 47 40
E-mail: montage@svendborgskilte.dk

 

 

Viktor Karlsen

 

Viktor Karlsen
Produktion / Montage

Tlf: 62 22 47 40
E-mail: produktion@svendborgskilte.dk

 

 

Mark Bengtson

 

Mark Bengtson
Produktion / Montage

  Tlf: 62 22 47 40
E-mail: produktion@svendborgskilte.dk

 

 

 

 

 

 
  Svendborg Skilte & design  .  Englandsvej 1  .  5700 Svendborg  .  Tlf. 6222 4740  .  mail@svendborgskilte.dk  login